Telefon

Výhodné volání s bohatými funkcemi navíc

VoIP telefon

S pevnou linkou přes internet tzv VoIP (Voice over IP) máme osobní zkušenosti v podstatě od samých začátků poskytování internetových služeb v Žebětíně. Pro IP telefonii využíváme služeb specializovaných firem. Protože sami neprovozujeme poměrně nákladný a složitý vlastní systém IP telefonie, můžeme Vám zprostředkovat ta nejlepší osvědčená řešení na trhu bez závislosti na konkrétním operátorovi. Snažíme se našim klientům, jako náš bonus k internetu, vždy nabízet co možná nejvýhodnější a nejspolehlivější telefonní službu. Na trhu existuje hodně firem nabízejích volání přes internet, během let jsme vystřídali několik telefonních operátorů. Dlouhodobě se nám nakonec osvědčily výborné služby brněnské firmy miniTEL s.r.o, provozující telefonní službu Odorik.cz. Odorik.cz nabízí kromě internetové telefonie také mobilní služby s vlastní Odorik SIM kartou využivající síť operátora T-Mobile.

Službu internetové telefonie nabízíme všem našim zákazníkům, funguje na všech typech připojení. Zprostředkujeme Vám zřízení Vašeho účtu na Odorik.cz, přidělení telefonního čísla, dodáme, zapojíme a nastavíme VoIP telefon nebo bránu. Na optické přípojce můžete s výhodou využít jednotku ZXHN F660, obsahuje již dvouportovou telefonní bránu v sobě, stačí k ní připojit běžný telefon s tónovou volbou, viz. služba Internet.

Vlastnosti telefonování přes Odorik.cz

 • Velmi výhodné sazby za volání do všech mobilních sítí, na pevné linky a do zahraničí, zdarma volání ve vlastní síti
 • Bez smlouvy a bez paušálu, bohaté možnosti dobíjení kreditu vč. terminálů Sazky a na poště, neomezená platnost kreditu
 • Kamenná pobočka v Brně pro osobní kontakt
 • Účtování hovoru po vteřinách 1+1 od začátku hovoru, což představuje až 20% úsporu na hovorném
 • Různé možnosti volání: VoIP SIP brána či telefon (umožní volání i bez počítače, k VoIP bráně se připojuje běžný telefon s tónovou volbou), počítač, chytrý mobil (Pro OS Android můžete nainstalovat aplikaci)
 • Levné volání z telefonní budky / pevné linky přes bezplatné přístupové číslo
 • Neomezené množství telefonních čísel ke každému účtu, zdarma se pak můžete přepojovat a pořádat tříčlenné konference.
 • Každé veřejné číslo může vyzvánět paralelně na několika místech, např. i na běžném mobilu. Hovor přijmete tam, kde je to pro Vás pohodlné.
 • Možnost přenesení čísla od jiného operátora.
 • Zpětné volání z mobilního telefonu - objednat hovor je možné více různými způsoby. Pomocí sms zprávy, prozvoněním nebo přes internet, Odorik ústředna Vám zavolá zpět a dále Vás spojí s požadovaným číslem.
 • Přidáním kontaktu odorik.cz do Vašich kontaktů v programu Skype můžete výhodně volat i přes program Skype
 • Bohaté funkce a nastavení Vaší linky, např:
  • Možnost paralelního přihlášení více telefonů/aplikací na jednu linku.
  • Funkce hlasové schránky, faxu, reportu zmeškaných hovorů - zasílání na zadaný e-mail, speciální čísla, přesměrování a další možnosti jako konference, uvítací hlášení, hlasové IVR menu apod.
  • Služba CLIP (Calling Line Identification Presentation) umožňuje registraci Vašeho mobilního čísla na vybranou linku. Pokud z linky s nastavenou službou CLIP budete volat, volanému se zobrazí Vaše známé číslo mobilního telefonu. Můžete pak volat levněji a pohodlněji než z mobilu a volaný nepozná, že mu voláte z jiné linky.
 • Další podrobné informace naleznete na webu Odorik.cz

 

Vybrané ceny volání, kompletní ceník naleznete zde.

Ceník volání z VoIP brány, počítače

Destinace Cena Kč/min
Mobilní sítě 0,59
Pevná linka - špička 0,49
Pevná linka - mimo špičku 0,25
Čísla odorik.cz zdarma

Ceník mobilního volání se SIM kartou Odorik.cz

Destinace Cena Kč/min
Mobilní sítě 1,49
Pevná linka - špička 1,49
Pevná linka - mimo špičku 1,49
Čísla odorik.cz 0,59

Uvedené ceny jsou koncové, včetně DPH.

 

Nabídka telefonů a bran VoIP

Srovnávací nabídku telefonů a bran najdete zde.

VoIP telefony a brány značek Well, Yealink a Cisco Vám můžeme přímo dodat a zprovoznit.

 

Pokud potřebujete další informace nebo chcete službu VoIP zařídit, kontaktujte nás. Pro objednání mobilních služeb kontaktujte přímo Odorik.cz.